ענת פינטו

ענת פינטו

ענת פינטו מטפלת גופנפש, מתקשרת ומורה רוחנית

אודות

ענת פינטו ,מטפלת גופנפש, מתקשרת ומורה רוחנית.
מעבירה סדנאות למודעות והתפתחות אישית.
עוזרת לנשים שרוצות שינוי, להאמין בעצמן להוציא את הקול הפנימי החוצה, כדי לחיות את האמת שלהן.
עוזרת לאנשים להתמודד עם כאבים פיזיים ורגשיים, נותנת להם כלים לחיזוק אמונה ביטחון ולחבור לתשוקה ואומץ.
לאחר סיום השירות הצבאי שלי למדתי התמחתי ועבדתי בענף הנסיעות.

לפני כ 11 שנים הרגשתי שאני מחפשת משהו חדש לעשות, התחלתי את לימודי הרפלקסולוגיה, והמשכתי להילינג במכללת תלתן, ובמכללת הגליל המערבי,
בהמשך החלטתי ללמוד לימודי תקשור וטיפול אנרגטי אצל לירון אריאל קור.
מגוון שיטות הריפוי שאני מתמחה בהן  יכניסו לתוך חייכם רוגע והרפיה, בשילוב  מדיטציה, נשימות דמיון מודרך ועבודת מודעות, תרגישו שינו בגוף בנפש,ובהרגשה הכללית .
 
הילינג
הילינג היא שיטת טיפול אנרגטית בה אני מעבירה אנרגיה מרפאת דרך כפות ידי. אני סורקת את מרכזי האנרגיה בגוף של המטופל, ואת אברי הגוף, מאתרת כאבים וחסימות,
ועוזרת למטופל לעשות שינוי תודעתי כדי להרפא, אני משלבת בטיפול קריסטלים, ושמנים אתרים.
הטיפולים יעזרו לכם לחזק את הביטחון והאמונה בעצמכם, ישחררו פחדים, כאבים או רגשות כמו עצב, אכזבה  מאזור הלב ויעזרו לכם לבטא את עצמכם.
עזרתי למטופלים להשתחרר מפחד והם עברו  טסט נהיגה.
עזרתי למטופלים לעבור את מחסום הפחד מלקבל טיפול אצל רופא שיניים, עזרתי לנשים להשתחרר מזכרונות ילדות של חוסר הערכה עצמית. אני משחררת כבלים אנרגטיים, כדי לעזור לכם להשתחרר מקשרים ישנים שלא משרתים אתכם יותר וחוסמים את ההצלחה שלכם ביצירת קשרים חדשים בריאים.

תחומי התמחות

הילינג היא שיטת טיפול אנרגטית בה אני מעבירה אנרגיה מרפאת דרך כפות ידי,אני סורקת את מרכזי האנרגיה בגוף של המטופל,ואת אברי הגוף, מאתרת כאבים וחסימות,
ועוזרת למטופל לעשות שינוי תודעתי כדי להרפא,אני משלבת בטיפול קריסטלים ושמנים אתרים.
טיפול במגע דרך כפות הרגליים ,משחרר עומסים ומתחים מאזן את המערכת ההורמונלית ,עוזר לבעיות גב ,לכאבי ראש ומגרנות,
עוטף משחרר  ומרגיע , מתאים לתינוקות ילדים ומבוגרים.
 
מטפל בנושאים של אף אוזן גרון ,כאבי אוזניים,מים באוזניים סינוסיטיס,
כאבי ראש ומיגרנות ,טינטונים באוזניים וחוסר שיווי משקל,הטיפול מרגיע ומאזן עובד על פתיחת חסימות פיזיות ואנרגטיות,מתאים לילדים ולמבוגרים.

הריפוי בצלילים ידוע כטיפול מרגיע,מאזן ומשחרר חסימות 
עובד על תאי ואברי הגוף,משתלב יחד עם כל אחד מהטיפולים האחרים.
משחרר פחדים,עובד על המרכזים האנרגטים, משחרר חסימות מהורידים והעורקים,מרפא את חדרי הלב,הטיפול עובד על השלד ועל כאבי גב,מוכח דרך מחקרים עולמיים כחלק מרפואת עולם המחר…וזה קורה כבר עכשיו.

בטיפולים האנרגטיים  אני נעזרת “באורות הבריאה” המרפאים.
אלה תדרים אנרגטיים שהתקבלו בתקשור עם הדרכות מלכות שמיים ע”י לירון אריאל קור,במטרה לקבל סיוע בהתפתחות שלנו, לשיפור הביטחון, השמחה, והאמונה ,כדי  שנוכל להגשים את עצמנו בקלות.

לכל אחד יש את המסע שלה/ו אל מודעות, ואהבה עצמית לגילוי העוצמה והשמחה שבתוכנו, מזמינה אותך ,לגלות את הדרך אל העוצמה שבתוכך.

לכל אחד יש את המסע שלה/ו אל מודעות, ואהבה עצמית לגילוי העוצמה והשמחה שבתוכנו, מזמינה אותך ,לגלות את הדרך אל העוצמה שבתוכך.

My name is Anat Pinto. I'm a body therapist, communicator and spiritual teacher. Conducts workshops for health and awareness. My mission is to help women to believe in themselves and bring out their inner voice, to love themselves & live with  their truth. I also help people to cope and reduce their physical and emotional pain, to be in self – awareness to live with faith and release fear. Everyone has his/her own journey to awareness, and self-love to discover the power and joy within us. I invite you to discover the path to the power within you. My studies of healing ,Reflexology, the treatments of the Hopi candles & the crystal sound of the Hapi drum, brings to my patients a lot of calm, relaxtion health & joy . With love Anat.

ענת פינטו - ריפוי בצלילים

מספרים עלי

תהיו איתי בקשר

קרית ביאליק

השומר 66

שעות פעילות

יום א'-ה 09:00-20:00
יום ו' 09:00-13:00

קרית ביאליק

השומר 66

שעות פעילות

יום א'-ה 09:00-20:00
יום ו' 09:00-13:00

הצצה על פעילויות

שתפו כרטיס הביקור עם חברים

כרטיס הביקור הדיגיטלי מובא אליכם בשיתוף מעברים אצבע הגליל,

משרד הרווחה ומועצות אזוריות הגליל העליון ומבואות החרמון.

דילוג לתוכן